wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

Przeczytaj uważnie niniejszy zasady zanim zakupisz i pobierzesz szablon lub inne dodatki z naszej strony. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zasad dokonywania zakupów bez wcześniejszego powiadomienia.

1. Posiadanie

Zakup produktu nie oznacza przeniesienia praw autorskich na osobę, która go zakupiła. Prawa autorskie pozostają bez zmian nawet po modyfikacji produktu. Wszystkie produkty są własnością ich autorów. Nasze produkty są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej. Wzorcownia.TM.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym między innymi, bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe lub inne straty wynikające z używania lub niemożności korzystania z naszych produktów.

2. Modyfikacje

Jesteś upoważniony do wykonania wszelkich niezbędnych modyfikacji naszych produktów w celu dopasowania ich do własnych potrzeb. Jednak zabronione jest rozpowszechnianie zmodyfikowanych plików na zasadzie licencji GPL lub w jakikolwiek inny sposób. Nie możesz zmieniać lub usuwać informacji o autorze w nagłówkach plików czy opisie plików xml. Natomiast masz prawo zmienić lub usunąć link odsyłający do strony wzorcownia.TM.pl, który może być umieszczony w stopce strony. Niniejsze postanowienia nie zezwalają na korzystanie z naszych znaków towarowych. Przenoszenie na inne platformy i systemy zarządzania treścią, jak i redystrybucji GPL lub w inny sposób jest surowo zabronione.

3. Nieautoryzowane używanie produktu

Nie możesz umieszczać żadnego z naszych produktów, zmodyfikowanych lub nie, na płytach CD, dyskietkach, DVD, stronach internetowych lub innych nośnikach w celu redystrybucji lub odsprzedaży, bez uprzedniej pisemnej zgody wzorcownia.TM.pl.

4. Aktualizacje

Wszystkie szablony są przygotowywane z użyciem najnowszych wersji oprogramowania. Nie gwarantujemy, że szablon będzie kompatybilny ze starszymi wersjami tego samego oprogramowania.

5. Zwrot pieniędzy

Wzorcownia.TM.pl oferują niematerialne produkty z tego względu nie zwracamy środków po zapłacie za produkt. Prosimy o zrozumienie i akceptację tych postanowień przed rozpoczęciem zakupów. Natomiast jeśli zakupiony produkt jest uszkodzony, spróbuj ponownie go pobrać lub zgłoś ten problem do nas. Jeśli pobrana templatka nadal nie działa poprawnie i Twój serwer spełnia wszystkie wymagania do pracy z Joomla, pieniądze zostaną Ci zwrócone.

6. Wsparcie

Szablony i rozszerzenia są dostarczane "tak jak jest", bez gwarancji, że będą współpracowały z wszystkimy innymi rozszerzeniami. Ponadto, oferujemy bezpłatne wsparcie za pomocą poczty elektronicznej a także oferujemy usługi: personalizacji szablonu, instalacji, administrowania Joomla, itp.

 

Główne zasady to:

  • Kod templatek i dodatków dostarczany jest "tak jak jest".
  • Nie rozpowszechniamy danych naszych klientów, dane klienta są wykorzystywane wyłącznie do celów transakcji - wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane.
  • Wszystkie ceny są cenami brutto.
  • System sprzedaży używa Cookies, które są tymczasowo przechowywane na serwerze.
  • Nie przechowujemy żadnych numerów kart kredytowych ani innych danych finansowych - używamy bezpiecznych systemów płatności.
  • Szablon zakupiony w naszym sklepie może być użyty do stworzenia tylko jednej strony internetowej (licencja dla jednej witryny) z prawem do wprowadzania modyfikacji w szablonie. Zakup szablonu nie jest równoznaczny z przeniesieniem praw autorskich, niezależnie czy zostały wprowadzone modyfikacje do szablonu przez użytkownika lub nie.
  • Jesli masz pytania czy wątpliwośći, skontaktuj się z nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem