wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

01 homePrezentujemy recenzję szablonu dla Joomla oferowanego przez największą firmę z branży Template Monster. Wersję demo szablonu znajdziemy pod tym linkiem.

Nad instalacją nie będę się rozpisywał ponieważ przebiega ona bezproblemowo i była już wcześniej opisywana. Przejdę teraz do opisu możliwości szablonu a są one duże.

Przeglądając demo strony zobaczymy, że mamy możliwość wybrania jednej z czterech wersji strony głównej różniących się kolorystyką i układem elementów na stronie dopasowanym do różnych stylów jakie może mieć nasza strona. Daje nam to możliwość dopasowania charakteru stronu do naszych potrzeb. Szczególnie efektownie wyglądają strony Home Business i Home One Page. Co ważne dzięki współpracy szablonu z dodatkiem VirtueMart mamy możliwość zbudowania sklepu internetowego. Szablon Dessin pozwala na zbudowanie różnego rodzaju stron od sklepu internetowego poprzez strony firmowe do blogów i galerii.

Szeroka gama zainstalowanych dodatków daje możliwość szybkiego podłączenia forum, bloga, galerii, komentarzy i wielu innych wartościowych elementów strony. Lista najciekawszych dodatków to: AcyMailing, JoomGallery, Komento, Kunena, Social Login and Social Share, VirtueMart.

Warto zauważyć, że szablon wykorzystuje do budowania strony framework Bootstrap co niewątpliwie ułatwia twórcom dalszą rozbudowę strony w oparciu o nowoczesne technologie.

Na koniec cena 284zł, czy to dużo czy mało każdy musi sam ocenić ale biorąc pod uwagę możliwości jest to w mojej ocenie cena niewygórowana.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem