wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

TemplateMonster przygotował nowy serwis dla web designerów i deweloperów stron internetowych. 

ONE by TemplateMonsterJeśli często tworzysz strony internetowe, zapraszamy Cię do nowego serwisu subskrypcyjnego One. Oferuje on nieograniczony dostęp do 8500+ produktów cyfrowych ze strony TemplateMonster. W okresie subskrypcji możesz za pomocą pobranych szablonów tworzyć dowolną liczbę stron www. I to wszystko za jedynie $229 na rok!

Nowy serwis znajdujący się pod adresem one.templatemonster.com działa niezależnie od templatemonster.com. Powoduje to że nie możesz skorzystać z punktów zgromadzonych na koncie lojalnościowym dla opłacenia subskrypcji. Nowy serwis znajdujący się pod adresem one.templatemonster.com działa niezależnie od templatemonster.com. Powoduje to że nie możesz skorzystać z punktów zgromadzonych na koncie lojalnościowym dla opłacenia subskrypcji. Obecnie dostępna jest roczna subskrypcja. 

W jej ramach możesz liczyć na:

  • Dostęp do tysięcy produktów. Użytkownicy mogą skorzystać z 8500+ płatnych produktów. Są to motywy dla WordPress i WooCommerce, szablony dla Joomla, Shopify, Magento, PrestaShop, HTML, wtyczki i dodatki dla popularnych CMS, fonty, elementy graficzne itd. Ilość asortymentu serwisu będzie się zwiększać co tydzień.
  • Roczna licencja. W ciągu subskrypcji możesz używać wszystkich produktów cyfrowych bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu możesz zbudować dowolną liczbę stron za pomocą dostępnych templatek i elementów graficznych.
  • Wsparcie techniczne 24/7. Jeśli podczas użycia dowolnych produktów ze strony One wyniknie jakikolwiek problem możesz zgłosić się do wsparcia technicznego a specjaliści pomogą w jego rozwiązaniu.
  • Dodatkowe usługi. Na stronie One będą pojawiać się dodatkowe usługi zaczynając od instalacji szablonów, a kończąc na personalizacji witryny.
  • Oszczędzanie pieniędzy. Średnia wartość szablonów na stronie TemplateMonster wynosi 100 USD. Za pomocą One zaczynasz oszczędzać przy tworzeniu 3 stron www. A im więcej stron planujesz zbudować, tym taniej będzie kosztować Cię subskrypcja.
  • Zwrot w ciągu 14 dni. Po zakupie rocznej subskrypcji możesz ją zwrócić w ciągu 14 dni. Jest to możliwe nawet, gdy pobierałeś produkty ze strony One. W tym przypadku nie będziesz miał uprawień do ich komercyjnego użytku.

Zainteresowałeś się serwisem One? Zapoznać się z obecnymi produktami i usługami możesz na stronie one.templatemonster.com.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem