wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

Imponujące narzędzie do budowy strony opartej o najpopularniejszy CMS WordPress.

62222 smart1 responsiveKolejny motyw, który dostałem do recenzji to Monstroid 2 i od samego początku muszę stwierdzić, że tym razem jego twórcy odrobili zadanie domowe i stworzyli naprawdę bardzo dobre narzędzie do budowania strony. Demo strony jest tutaj.Kolejny motyw, który dostałem do recenzji to Monstroid 2 i od samego początku muszę stwierdzić, że tym razem jego twórcy odrobili zadanie domowe i stworzyli naprawdę bardzo dobre narzędzie do budowania strony. Demo strony jest tutaj.

Podkreślam narzędzie, gdyż  to nie jest tylko motyw z możliwością modyfikacji, ale rozbudowane narzędzie.

Instalacja

Motyw instaluje się bezproblemowo i po jego instalacji przechodzimy do kolejnych etapów, tym razem konfiguracji naszej strony. Pierwszy etap to wybór szablonu graficznego dla naszego motywu. Wybieramy spośród 14 predefiniowanych stylów, które później oczywiście będziemy mogli  modyfikować. Kolejny etap to wybór z interesujących nas dodatków, z listy kilkudziesięciu dostępnych, a jest w czym wybierać. Oczywiście są narzędzia dla Cherry framework i Power Builder oraz wiele innych.  Warto zainstalować TM Wizard , który da nam możliwość późniejszych modyfikacji Monstroida. Ostatnim etapem instalacji jest dodanie przykładowej treści strony.

Możliwości

Po instalacji otrzymujemy gotową stronę z przykładowymi danymi, na której w dość szybki sposób możemy wykonać zmiany, które dadzą nam naszą indywidualnie przygotowaną stronę. W prosty sposób możemy zmienić zdjęcia wszystkich elementów strony, zmienić wygląd różnych elementów strony od nagłówka do stopki. Co ważne na każdym etapie prac nad stroną możemy dodawać dodatki, których nie chcieliśmy zainstalować na początku pracy nad witryną. Godne uwagi dodatki to np.  TM Mega Menu, TM Style Switcher, TM Photo Gallery, Contact Form 7 i TM Dashboard. Jeżeli po instalacji stwierdzimy, że wybrany styl strony nam się  nie podoba, to możemy skorzystać z narzędzia TM Wizard i zmienić go na jeden z 14 predefiniowanych.

Podsumowanie

Warto zastanowić się nad kupnem tego motywu w pełnej wersji, aby móc szybko zbudować ciekawą stronę. Jego niepodważalnymi zaletami są predefiniowane style dające możliwość zbudowania strony dla różnych branż oraz bogaty zestaw dodatkowych rozszerzeń.  

Dokumentacja

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem