wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

Dostałem do recenzji temat „DURAND” którego twórcą jest TemplateMonster i muszę stwierdzić, że po raz pierwszy musiałem skorzystać z pomocy technicznej producenta by sobie z nim poradzić.

58991 smart1 responsive

Pierwsze wrażenie.

Demo strony wygląda lekko i przyjemnie, ciekawe animacje dodają stronie charakteru. Dlatego szybko zabrałem się za instalację szablonu i tu było pierwsze zaskoczenie - nie ma żadnych zdjęć. Krótki rzut oka na opis i licencję i wszystko  było jasne, ze względu na prawa autorskie w tym szablonie nie ma zdjęć. Nie pozostało mi nic innego jak tylko zbudować własny projekt na podstawie tego tematu.

Budowa nowej strony.

Przygotowałem zestaw przykładowych zdjęć, rozpocząłem konfigurowanie strony i w tym momencie zaczął się problem, nie dało się wykonać żadnych zmian na zapleczu strony. Po kilkugodzinnych konsultacjach z pomocą techniczną problem udało się rozwiązać. Okazało się że Power Builder wykorzystywany do budowy tej strony nie potrafił prawidłowo współpracować z moją przeglądarką Chrome. Dostałem zestaw plików, który skopiowałem na serwer i wszystko zaczęło działać. Dzięki tej sytuacji mogę z czystym sumieniem napisać, że pomoc techniczna działa jak najbardziej profesjonalnie i stara się pomóc w każdej sytuacji. Po tej nieprzewidzianej sytuacji dalsza praca nad stroną przebiegała całkiem sprawnie a interfejs Frameworka jest intuicyjny i stronę daje się szybko skonfigurować. Efekt mojej pracy można zobaczyć na stronie demo styling.web.tm.pl.

Podsumowanie.

Ciekawy temat do WordPress dający duże możliwości szybkiej konfiguracji nie pozbawiony swoich wad, ale o jego użyteczności zadecydować musi każdy nim zainteresowany. Na osobną pochwałę zasługuje pomoc techniczna TemplateMonster.

Zalety:

- Ciekawy, nowoczesny design

- Łatwość konfiguracji

Wady:

- Problemy z Power Builder

- Brak zdjęć

Zobacz demo strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem