wzorowe szablony stron

the TEMPLATES

Recenzja szablonu IdealModule

Elegancki szablon oparty o kafelkowany wygląd strony głównej z dodatkiem lekkich animacji dających efekt dynamizmu.

Idea Module

Pierwsze wrażenie.
Elegancki szablon dla Joomla oparty o kafelkowany wygląd strony głównej z dodatkiem lekkich animacji dających efekt dynamizmu na stronie.

Instalacja.
W pakiecie dostajemy nie tylko sam szablon z dodatkowymi rozszerzeniami za pomocą których możemy zbudować swoją stronę od podstaw ale obraz CMS Joomla z preinstalowanymi wszystkimi elementami i przykładową treścią.
Ale zacznijmy od początku. Po rozpakowaniu archiwum wgrałem obraz Joomla na serwer i rozpocząłem proces instalacji przebiegł on bardzo przyjemnie i bez problemowo przypominał typową instalację Joomli tylko trzeba pamiętać aby zainstalować przykładowe dane z szablonu i gotowe strona stoi na serwerze i działa. Proste i przyjemne.
Teraz łyżka dziegciu do instalacji, gdyby ktoś chciał wybrać najprostszą wersję instalacji czyli jeden duży spakowany plik z obrazem Joomli i QuickInstaler (plik unzip.php ) może się zawieść. W moim wypadku rozpakowywanie archiwum trwało 2 godziny i nie było widać końca dlatego przerwałem taką instalację i wgrałem rozpakowany obraz cms i zrobiłem standardową instalację.
Panowie i Panie z TemplateMonster QuickInstaler do poprawki.

Codzienna praca z szablonem.
Zarządzanie stroną jest standardowe jak każdą Joomlą mamy artykuły moduły i wszystko działa prawidłowo. Na początku trzeba przegryźć się przez strukturę przykładowo wypełnionej strony by zrozumieć gdzie wszystkie elementy zostały podłączone i jaki jest ich układ na zapleczu. Ale potem jest już prosto, wszystkie kafelki na stronie głównej to artykuły wstawione przez dobrze opracowany moduł dzięki temu mamy prostą strukturę bez udziwnień lecz ładną graficznie.
Wszystko oparte jest o standardowe artykuły z dobrze przygotowaną grafiką a wczytywane na stronę przez nowoczesne moduły. Dzięki temu zyskujemy łatwość dopasowania strony do naszych potrzeb.

Podsumowanie
Nowoczesny i responsywny szablon na którym warto zbudować swoją stronę.

zobacz szablon

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem